Sesja noworodkowa - PORADNIK

Terminy

Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować, gdy maluszek jest jeszcze w brzuchu. Wtedy ustalamy wstępny termin, który precyzujemy już po porodzie. Dlatego też rodzice powinni się z nami ponownie skontaktować 2-3 dni po urodzeniu maluszka.

Sesje noworodkowe wykonujemy od 4 do 14 doby życia maleństwa.

Przebieg sesji

Cała sesja przebiega pod dyktando maluszka. To on jest najważniejszy. Jeśli dziecko nie chce to nie zmuszamy go do żadnej pozycji, szukamy tej, w której jest mu najwygodniej.

Dziecko nigdy nie męczy się podczas sesji, pozycje, które przyjmuje są naturalne, maluszkowi jest ciepło, jest najedzony, więc czuje się jak w domu.

Zdjęcia trwają zwykle od 2 do 5 godzin. Ile w rzeczywistości potrwa sesja zależy wyłącznie od dziecka. Realizujemy jedną sesję noworodkową dziennie, aby móc maksymalnie poświęcić czas małemu modelowi.

Gdzie odbywa się sesja

Zdjęcia realizujemy w naszym studio, gdzie panuje ciepła i rodzinna atmosfera lub według życzenia u Państwa w domu. Zapewniamy wszystkie potrzebne do sesji akcesoria: kocyki, koszyki, czapeczki, ubranka. Nasze studio wyposażone jest w przewijak i miejsce do karmienia.
W celu poznania oferty cenowej zapraszam do kontaktu mailowego bysochacka@gmail.com