O MNIEPaulina Sochacka - właścicielka 'by Sochacka', z wykształcenia i pasji - architekt, z miłości i pasji - fotograf oraz wyłącznie z miłości - mama dwóch wspaniałych córek. Ponadto miłośniczka wyzwań, podróży i swojej pracy.

Kocha fotografowanie, nie opuszcza domu bez zabrania ze sobą aparatu. Fotografuje wszystko i od zawsze, może dlatego, że od urodzenia tata pozwalał jej zgłębiać tajniki jego ówczesnego aparatu analogowego - lustrzanki marki Zenit. Aparat nie przetrwał próby czasu i doświadczeń, ale pasja pozostała we krwi, z roku na rok przekształcając się w zawód. W roku 2006 została szczęśliwą posiadaczką pierwszego profesjonalnego aparatu i od tamtej pory kształci swój fotograficzny warsztat.

Swoją wiedzę na temat fotografii zdobyła na wielu warsztatach fotograficznych w tym m.in. na warsztatach fotografii noworodkowej i pozycjonowania noworodków w Akademii Nikona, warsztatach fotografii plenerowej Partelove Kadry czy też warsztatów fotografii naturalnej w Maua Fotografia.

Wkłada całe swoje serce w fotografowanie, niejednokrotnie wzrusza się podczas obróbki pełnych rodzinnej miłości zdjęć. Po kilkugodzinnych sesjach zamiast padać ze zmęczenia przepełnia ją niespożyta energia i nieposkromiony entuzjazm. To właśnie miłość do fotografii.  

Podczas sesji potrafi w magiczny sposób sprawić, że nawet najbardziej energiczne dzieciaczki pięknie pozują do zdjęć. Rodzinna i nieskrępowana atmosfera panująca na sesjach obfituje w wiele niezapomnianych kadrów, które pozostają pamiątką na lata.